Hasret Bitti! Lost Ark Online'a Kavuşmamıza Az Kaldı! | TeknoWar
Oyun Haberleri

Hasret Bitti! Lost Ark Online’a Kavuşmamıza Az Kaldı!

İzometrik bir bakış açısına sahip ve hack ‘n’ slash öğelerini RYO öğeleri ile birleştiren Lost Ark Online’a kavuşmamıza çok ama çok az kaldı..

Lost Ark Online’ın gelişme sürecinde oldukça iyi bir kademe kaydedildi. Oyunun geliştiricilerinin açıklamalarında verdikleri bilgilere göre artık oyun test edilmeye açık bir hale geldi. ZDNet’in açıklamasındaki bilgiye göre  Smilegate, oyunu test edecek kişileri işe almaya başladı. Diablo serisinden esinlenerek hazırlanan oyun, yeni nesil grafikleri ve muhteşem efektleri sayesinde oldukça hoş gözüküyor. Unutmadan, Diablo’dan farklı olarak oyunun bölümler halinde oynanmayacağını, açık dünyaya sahip olacağını belirtmekte fayda var. Aslında mekanik bakımında MMORPG oyunu olan Lost Ark Online’ın haritasının oldukça geniş olacağı söyleniyor.

Oyunun geliştirici ekibi oyunu test etmek için, test etmeye gönüllü oyuncular aradığını bildirse bile, bu oyuncuların Güney Koreli olacağını belirtmek isteriz. Umuyoruz ki 2018’de Lost Ark Online ile bizlerde buluşabiliriz..

TÜM YORUMLAR

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın Popülerleri

To Top