PUBG'nin Yeni Tropikal Haritası Çok Yakında Oyuncularla Buluşacak! | TeknoWar
Oyun Haberleri

PUBG’nin Yeni Tropikal Haritası Çok Yakında Oyuncularla Buluşacak!

Önceki haritaların %25’i kadar bir boyuta sahip yeni PUBG tropik haritası, Nisan ayı sürecinde test sunucularında denenmeye başlanacak.

Geçtiğimiz Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda PUBG ekibi oyuna yeni bir harita ekleneceğini ve bu haritanın tropik ada olacağını belirtmişti. PUBG’nin yeni  haritası 16 km’lik bir alandan oluşacak ve 4×4 olacak. Diğer haritaların 8×8 ve 64 km bir alana sahip olduğu düşünülürse, çok daha küçük bir harita olacağı ve 100 kişinin oyunda olmasıyla birlikte gayet zevkli bir savaş olacağı bekleniyor.

Nisan ayında test sunucularında denenecek olan yeni tropikal ada haritası, adam aramaktan bıkan ve bir an önce savaşmak isteyen oyuncuların gönlünü fethedeceğe benziyor. Try Hard modu veya eşya toplamak için haritaya girenler ise denize atlayabilir.

Haritanın geliştiriciliğini üstlenen Greene, tropik haritanın kendine özgü bir Asya havası sunacağını belirtti. Yukarıdaki videoda gördüğünüz harita ilk haritayı andırıyor ve bu tropik ada haritasının test sunucularında 1-2 hafta süresince test edileceği tahmin ediliyor. En son alınan habere göre de PUBG’nin gelecek olan güncellemeleri, gerçek dünya efektlerini de dahil edecek.

TÜM YORUMLAR

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın Popülerleri

To Top