Shadow of the Tomb Rider Resmi Olarak Duyuruldu | TeknoWar
Oyun Haberleri

Shadow of the Tomb Rider Resmi Olarak Duyuruldu

Shadow of the Tomb Rider geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan sızıntılardan sonra, duyurusuna saatler kala internete sızdırılmış ve dün gece de Tomb Raider filminden önce yayınlanmış olan oyunun duyuru niteliğindeki videosunu izlemiştik. Kamera çekimi şeklinde sızdırılan bu videonun daha kaliteli olarak izleyebileceğimiz bir versiyonuyla birlikte Shadow of the Tomb Rider’ın resmi duyurusu da bizlerle buluştu.

Shadow of the Tomb Rider Resmi Olarak Duyuruldu

Oyun kısa bir teaser video şeklinde duyuruldu. Videoda da gördüğümüz üzere güneş tutulmasının çok büyük önem taşıdığını fark ediyoruz. Bu teaserda Lara Croft her zamanki gibi koşuyor, zıplıyor ve yerlerde yuvarlanmaya devam ediyor. Bakıldığında genel olarak ilk iki oyunun izinden giden bir oynanış ve senaryo olduğunu fark ediyoruz.

 

Videoyu incelediğimizde ise göze çarpan detaylardan dolayı oyunun Maya Uygarlığı ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Kesin bir bilgi olmamasına rağmen videoda rastladığımız Maya kalıntıları ve piramitleri çok net bir şekilde görülebiliyor. 14 Eylül’de oyuncularla buluşacak olan oyunun sitesinde Pazar günü bir Puzzle eklentisi açılacak. Bu kısımda ne olacağına dair detay bir bilgi olmamasına rağmen oyunun asıl tanıtımının 27 Nisan’da yapılacağı belirtilmiş durumda.

TÜM YORUMLAR

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın Popülerleri

To Top