Ubisoft: The Crew 2'nin Çıkış Tarihini Oyuncularla Paylaştı | TeknoWar
Oyun Haberleri

Ubisoft: The Crew 2’nin Çıkış Tarihini Oyuncularla Paylaştı

Ubisoft yeni yayınladığı bir bilgide The Crew 2’nin çıkış tarihini bekleyen oyuncularla paylaştı. Geliştiricilerin bulunduğu açıklamalara göre oyun, 29 Haziran’da PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak. Bunun yanı sıra eğer oyunun geleceği belirtilen sürümlerinden en az bir tanesini ön sipariş olarak alırsanız, oyunu önceden oynama imkanına sahip oluyorsunuz. Ön sipariş için 3 farklı satın alma planıyla karşımıza çıkan şirket, oyunculara; Deluxe, Standart ve Gold versiyonlarını sunuyor. Her versiyon kendi içinde kendine özel bir içeriğe sahipken, herhangi bir versiyonu satın alarak Legendary Motors Pack’i de elde edebiliyorsunuz.

Ubisoft: The Crew 2’nin Çıkış Tarihini Oyuncularla Paylaştı

Bahsi geçen pakette Mercedes-AMG X 63, Harley Davidson Iron 883 2017 ve Touring Car 2016 araçları da bulunuyor. Bahsetmekte fayda var ki; oyunun standart versiyonunun, Legendary Motors Pack dışında ekstra olarak başka bir içerik sağlamadığını söyleyelim. Deluxe versiyon $69.99 gibi bir fiyata sahip olacak ve paketin içerisinde Pilatus PC-21 aerobatics Plane, Ford F-150 Raptor Race Truck 2017, Abarth 500 2008 Monster Truck Edition araçları da bulunuyor.

Gold paketinde ise; iki adet araç paketi ve season pass bulunuyor. $99.99 gibi bir fiyata sahip olan oyunun kutulu hali ise $109.99 fiyat etiketine sahip.

TÜM YORUMLAR

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın Popülerleri

To Top