Vampyr Çıkış Tarihi Bu Kez Kesin Olarak Belli Oldu | TeknoWar
Oyun Haberleri

Vampyr Çıkış Tarihi Bu Kez Kesin Olarak Belli Oldu

Focus Home Interactive yapımcılığı ve DONTNOD Entertainment geliştiriciliği iş birliği ile ilerleyen Vampyr artık yavaş yavaş sona geliyor. Geçtiğimiz Eylül ayında ertelendiği duyurulan Vampyr, bugün paylaşılan bir bilgiye göre 5 Haziran 2018 tarihinde oyuncularla buluşacak.
Viktorya İngilteresi‘nde geçen hikayede insanlara yardım etmeye çalışan Jonathan Reid adlı doktoru biz yönetiyoruz. Bir şekilde vampir olan doktorumuz, ısırdığı her insanın etkisini kendi dünyasında görebiliyor. Gün bitiminde eve vampir olarak dönen doktorun bu özelliği, hikayede bazı zorlu seçimler yapma şansı tanıyacak.

Vampyr Çıkış Tarihi Bu Kez Kesin Olarak Belli Oldu
1918 yılında geçen hikayede İngiltere halkının en büyük derdi H1N1 virüsünün bir alt türü olan İspanyol Gribi. O zamanlar ölümcül etkiler yaratan virüs sizin de tahmin edebildiğiniz gibi vampirler üzerinde işe yaramıyor.
Herhangi bir indirilebilir içeriğe kesin olarak sahip olmayacağını belirten Vampyr, oyuncularla epey güzel bir senaryo paylaşacak gibi duruyor. RYO etkeninin büyük ölçüde önem arz ettiği oyunun dünyasında gezerken eminim ki kaybolacağız.

TÜM YORUMLAR

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın Popülerleri

To Top